هفدهمین کنگره ملی و سومین کنگره بین المللی علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران- اطلاعات ثبت نام
اطلاعات ثبت نام اطلاعات ثبت نام

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/12/19 | 
نحوه ثبت نام و ارسال مقاله
  • مقالات ارائه شده باید حاصل فعالیت‌های پژوهشی جدید و اصیل ارائه‌دهندگان باشد.
  • مقالات به صورت "مقاله کوتاه" (۳ تا ۵ صفحه همراه با چکیده انگلیسی) تنظیم و ارسال شوند.
  • ثبت نام در کنگره و ارسال مقاله صرفاً از طریق پایگاه کنگره انجام می‌شود.
  • ارسال مقاله به کنگره، تنها پس از ورود به سیستم و پرداخت هزینه ثبت نام امکان‌پذیر است.
نکات مهم:
گواهی ارائه مقاله فقط به نام شخص ثبت نام کننده صادر می‌شود و نام سایر نویسندگان به ترتیب درج شده در مقاله در گواهی ذکر می‌گردد. برای سایر نویسندگان گواهی دیگری صادر نمی‌شود.
برای شرکت کنندگان (بدون مقاله) به شرط پرداخت هزینه ثبت نام، فقط گواهی شرکت در کنگره صادر می‌شود.

هزینه ثبت نام در کنگره
دانشجوی عضو انجمن       دانشجوی غیر عضو        هیات علمی و سایر افراد عضو انجمن      هیات علمی و سایر افراد غیر عضو انجمن      
هزینه ثبت نام       ریال  ریال  ریال  ریال
۱۰۰۰۰۰۰ ۱۵۰۰۰۰۰ ۲۵۰۰۰۰۰ ۳۵۰۰۰۰۰
  • کلیه ثبت نام ها تا تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ مشمول ۲۰ درصد تخفیف ( ۲۰ درصد تخفیف حق عضویت در انجمن،فقط برای اعضای هیئت علمی می باشد) است که در زمان ثبت نام و پرداخت هزینه اعمال خواهد شد.
  • منظور از عضو انجمن، آن دسته از اعضای انجمن علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران هستند که عضویت خود را تمدید کرده باشد. تاریخ اتمام عضویت اعضای انجمن در صفحه فهرست اعضای انجمن قابل مشاهده است. افراد غیر عضو انجمن و یا عضو انجمن که مدت عضویت آنها خاتمه یافته است، می‌توانند پس از اقدام به عضویت/تمدید عضویت و مشاهده اطلاعات عضویت معتبر خود در صفحه فهرست اعضای انجمن، از مزایای ثبت نام به صورت عضو بهره‌مند شوند. شرایط عضویت در انجمن در عضویت/تمدید عضویت ذکر شده است.
  • در صورتی که کل مقالات شرکت کننده‌ای پذیرفته نشود و تمایل به شرکت در کنگره نداشته باشد، در صورتی که یکماه قبل از برگزاری کنگره، درخواست خود را برای عودت هزینه ثبت نام به دبیرخانه کنگره ارسال کرده باشد، هزینه ثبت نام پس از کسر ۳۰ درصد (یک ماه بعد از برگزاری کنگره) عودت خواهد شد.
  • دانشجویان باید تصویر کارت دانشجویی معتبر یا مدرکی دال بر اشتغال به تحصیل خود را هنگام ثبت نام ارسال نمایند، چنانچه مدرک دانشجویی معتبر نباشد، ثبت نام به صورت آزاد صورت خواهد گرفت. مقتضی است دانش آموختگان محترم به این موضوع توجه نمایند.
امکانات رفاهی
با توجه به شرایط پاندمی کرونا ، طبیعتا امکان حضور در کنگره تابع شرایط وقت بوده و متعاقبا هزینه صبحانه، ناهار و شام (معادل قیمت تمام شده) برای شرکت کنندگان در صورت شرکت حضوری اعلام خواهد شد.
نحوه واریز هزینه ها
واریز هزینه های حضور در کنگره صرفاً به صورت آنلاین و از طریق پایگاه کنگره در طی مراحل ثبت نام و پس از تکمیل ثبت نام در صفحه پرداخت امکان پذیر است.

 
نشانی مطلب در وبگاه هفدهمین کنگره ملی و سومین کنگره بین المللی علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران:
http://agrobreedcongress.ir/find.php?item=1.64.18.fa
برگشت به اصل مطلب